Шановні мешканці міста Одеси та Одеської області!

 

Органами державної статистики, з метою проведення вибіркових обстежень населення з питань обстеження умов життя домогосподарств, з 16 листопада 2020 року розпочинається набір домогосподарств для їх участі в обстеженні умов життя  впродовж 2021 року.

Вибіркові обстеження населення є одним з основних сучасних джерел інформації для аналізу рівня життя населення області, моніторингу бідності, комплексної оцінки стану ринку праці тощо.

Головне управління статистики в Одеській області звертається до мешканців міста Одеси та Одеської області з проханням, у разі відвідування Вашого помешкання працівником Головного управління статистики в Одеській області, надати згоду на  участь в обстеженні.

При відвідуванні домогосподарства фахівець з інтерв’ювання повинен назвати своє прізвище, ім’я та по батькові, обов’язково пред’явити посвідчення, на якому є його фото та  гербова печатка.

Вся отримана інформація матиме виключно конфіденційний характер, що гарантується законами України «Про державну статистику» та «Про захист персональних даних».

 

Головне управління статистики

в Одеській області