ОГОЛОШЕННЯ

 

Усі звіти за формами державних статистичних спостережень Головним управлінням статистики в Одеській області приймаються від респондентів:

в електронному вигляді:

- з використанням програмних забезпечень для подання статистичної та фінансової звітності до органів державної статистики:

безкоштовного програмного забезпечення «КАБІНЕТ РЕСПОНДЕНТА» на вебсайті Головного управління статистики в Одеській області або Держстату;

комерційного програмного забезпечення M.E.Doc, Звіт Оператор, Арт-Звіт Pro, іFin, Соната, Приват24 для бізнесу, REPORT, FREDO Звіт.;

-на електронні адреси ео@od.ukrstat.gov.ua, gus@od.ukrstat.gov.ua, на факс 722-50-48, з подальшим обов'язковим наданням оригіналів відповідних форм ДСС та/або фінансової звітності.

- у паперовому вигляді:

на поштову адресу ГУС в Одеській області: 65026, м. Одеса, вул. Польська,  буд. 20а;

у скриньку для подання статистичної та фінансової звітності (м. Одеса, вул. Польська, буд. 16). 

 

Довідки за телефонами 722-63-71, 722-17-94, 722-28-98, 722-80-91, 722-50-48

Дякуємо за розуміння та подальшу співпрацю!

 

 

 

 

 

До уваги респондентів!

Отримати інформацію щодо форм статистичної звітності, за якими респондент залучений до звітування, дозволяє розроблений  Держстатом  для смартфонів, планшетів та
ПК чат-бот «Пошук за ЄДРПОУ», який працює в безкоштовному месенджері «Telegram» (@derzhstat_bot або «Пошук за ЄДРПОУ»).

Зазначений чат-бот використовує єдину базу даних і алгоритм пошуку із вебсервісом «Пошук за кодом ЄДРПОУ».

Для того, щоб скористатися сервісом, необхідно:

1) відкрити месенджер «Telegram»;

2) у полі пошуку ввести «Пошук за ЄДРПОУ» або @derzhstat_bot;

3) обрати необхідний чат-бот;

4) увести код ЄДРПОУ;

5) отримати результат у вигляді переліку форм, за якими підприємство із зазначеним кодом ЄДРПОУ залучене до звітування.

 

 

 

Шановні респонденти!

 

З метою приведення у відповідність до нового адміністративно-територіального устрою України адміністративно-територіальних одиниць та територій територіальних громад України, Міністерством розвитку громад та територій України, наказом від 26.11.2020 № 290 (зі змінами), затверджено Кодифікатор адміністративно-територіальних одиниць та територій територіальних громад (далі – Кодифікатор), який оприлюднено на офіційному вебсайті Мінрегіону.

Інформуємо, що внесення змін органами державної статистики до Єдиного державного реєстру підприємств і організацій України (далі – ЄДРПОУ), можливе тільки після приведення Міністерством юстиції України у відповідність до Кодифікатора даних, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР).

Після з’ясування обставин та порядку здійснення змін при реєстрації (перереєстрації) суб’єктів господарювання в ЄДР з урахуванням введення в дію Кодифікатора, Головне управління статистики в Одеській області розмістить інформацію на офіційному вебсайті, у засобах масової інформації та засобами телекомунікаційного зв'язку.

 

 

 

 

Пояснення щодо зміни термінів подання форм державних статистичних
спостережень з питань статистики рослинництва

 

Держстат інформує, що наказами Державної служби статистики України від 09.01.2020 № 34 та від 14.01.2020 № 45 відповідно затверджено зміни до Методологічних положень з організації державного статистичного спостереження щодо використання добрив і пестицидів під урожай сільськогосподарських культур і Методологічних положень з організації державного статистичного спостереження щодо площ, валових зборів і врожайності сільськогосподарських культур, які стосуються термінів подання форм цих спостережень.

Так, форма № 29-сг (річна) "Звіт про площі та валові збори сільськогосподарських культур, плодів, ягід і винограду", починаючи із звіту про підсумки збирання врожаю за 2020 рік, буде подаватися не пізніше 05 січня року, наступного за звітним (наказ Держстату від 20.01.2020 № 52).

Форма № 37-сг (місячна) "Звіт про збирання врожаю сільськогосподарських культур", починаючи із 2020 року, буде подаватися на 01 липня, 01 серпня, 01 вересня, 01 жовтня, 01 листопада та нову звітну дату на 01 грудня у термін не пізніше 2-го числа місяця, наступного за звітним періодом (наказ Держстату від 14.01.2020 № 46).

Ураховуючи те, що показники форми № 29-сг (річна) використовуються для розрахунку показників державного статистичного спостереження щодо використання добрив і пестицидів, форма № 9-сг (річна) "Звіт про використання добрив і пестицидів", починаючи із звіту під урожай 2020 року, також буде подаватися у терміни, визначені для форми № 29-сг (річна) (наказ Держстату від 09.01.2020 № 35). Водночас звертаємо увагу, що у формі № 9-сг (річна) одиниці вимірювання обсягу внесених мінеральних добрив змінено на тонни (попередні одиниці вимірювання - центнери).

Зміни термінів подання форм № 29-сг (річна), № 37-сг (місячна) та № 9-сг (річна) та формування статистичних продуктів за інформацією цих форм ураховані у плані державних статистичних спостережень на 2020 рік.

Вищезазначені методологічні положення, інформація щодо змін термінів подання форм, бланки форм і роз’яснення до них розміщені на офіційному вебсайті Держстату (www.ukrstat.gov.ua) у розділах "Методологія та класифікатори" та "Для респондентів".

Респондентам доступний безкоштовний сервіс для електронного звітування "Кабінет респондента" за посиланням: https://statzvit.ukrstat.gov.ua

Крім того, на вебсайті Держстату в сервісі "Пошук за кодом ЄДРПОУ" розміщено інформацію щодо участі респондентів у проведенні ДСС.