Участь Головного управління статистики в Одеській області у міжнародних заходах

      

      

       17.03.2021–19.03.2021 VIII Міжнародна науково-практична інтернет - конференція «FUNDAMENTAL AND APPLIED RESEARCH IN THE MODERN WORLD».

 

Представники Головного управління статистики прийняли участь у VIII Міжнародній науково-практичної інтернет - конференції «FUNDAMENTAL AND APPLIED RESEARCH IN THE MODERN WORLD» («ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ТА ПРИКЛАДНІ ДОСЛІДЖЕННЯ В СУЧАСНОМУ СВІТІ») (Бостон, США), із доповіддю «БІНАРНЕ ОНЛАЙН-ЗАНЯТТЯ ЯК ЕФЕКТИВНА ТЕХНОЛОГІЯ ПРАКТИЧНОГО НАВЧАННЯ».

https://sci-conf.com.ua/viii-mezhdunarodnaya-nauchno-prakticheskaya-konferentsiya-fundamental-and-applied-research-in-the-modern-world-17-19-marta-2021-goda-boston-ssha-arhiv/

 

 

 

 

            28.11.2019  Конференція «Реалізація політики рівності жінок і чоловіків в Одеській області: досягнення,  виклики,  завдання».

 

Представники Головного управління статистики відвідали обласну конференцію «Реалізація політики рівності жінок і чоловіків в Одеській області: досягнення,  виклики,  завдання» за участю  Фонду  ООН  у  галузі  народонаселення  в Україні, Міжнародної Організації з міграції, моніторингової місії ОБСЕ.

 

 

 

 

21.02.2019-22.02.2019  Зустріч з експертами Спільного дослідницького центру Європейської Комісії JRC щодо процесу підприємницького відкриття для розумної спеціалізації Одеської області.

 

Представники Головного управління статистики прийняли участь у місії експертів  Спільного дослідницького центру Європейської Комісії JRC у рамках Проекту S3Platform. Під час зустрічі розглядались питання щодо розроблення дорожньої  карти для пошуку суб’єктів підприємництва, які братимуть участь у процесах смарт-спеціалізації.

 

 

 

 

08.02.2019  Робоча нарада «Визначення смарт-спеціалізації для Одеської області і розробки плану дій по їх підтримці».

 

Представники Головного управління статистики прийняли участь у засіданні робочої групи з розробки Стратегії регіонального розвитку на засадах смарт-спеціалізації, проведення якої очолювали експерти Європейської комісії. На зустрічі обговорювались питання щодо формування стратегічних цілей та визначення пріоритетних сфер, було складено проекти регіональних стратегій та узгодження позицій учасників робочої групи.