Про вебсайт

 

Офіційний вебсайт Головного управління статистики в Одеській області умовно можна поділити на:

  верхнє горизонтальне: містить основну статистичну інформацію, яка оприлюднюється на вебсайті у розрізах та терміни, передбачені Планом державних статистичних спостережень, затвердженним Кабінетом Міністрів України від 24.11.2021 № 1497-р.

   вертикальне зліва: містить основну інформацію про діяльність Головного управління статистики в Одеській області.

   вертикальне справа: містить корисні сервіси для отримання інформації.

Розділ «Експрес-випуски» – оперативна статистична інформація з окремих актуальних питань за  результатами проведення державних статистичних спостережень.

Розділ «Статінформація» – офіційна державна інформація, яка характеризує масові явища та процеси, що відбуваються в економічній, соціальній та інших сферах життя Одеської області.

Розділ «Для ЗМІ» – містить прес-релізи для засобів масової інформації.

Розділ «Статистичні спостереження» – містить метаопписи державних статистичних державних спостережень, звіти з якості та концепції.

Розділ «Кабінет респондента» – безкоштовний сервіс для електронного звітування, запроваджений Держстатом.

Розділ «Діяльність» – містить План державних статистичних спостережень, календар оприлюднення інформації, регламент, звіти про діяльність, інформацію про міжнародну діяльність, запобігання проявам корупції, очищення влади, публічні закупівлі, звернення громадян тощо.

Розділ «Нормативно-правова база» – в розділі розміщуються нормативно-правові акти. Які регулюють діяльність органів державної статистики, а також нормативно-правові акти Держстату.

Розділ «Методологія та класифікатори» – містить методологічні положення, глосарій термінів, статистичний словник та класифікатори, які використовуються в діяльнгості орагнів державної статистики.

Розділ «Респондентам» – містить інформацію, необхідну респондентам для подання звітності: оголошення, альбом, перелік та календар подання форм державних статистичних спостережень, посилання на кабінет респондента, «Сервіс для визначення кодів за КВЕД-2010», сервіс «Пошук за кодом ЄДРПОУ», який надає можливість за кодом ЄДРПОУ отримати перелік звітності, яку має подавати респондент до органів державної статистики.

Розділ «Користувачам» – містить інформацію, корисну користувачам статистичної інофрмації: оголошення, каталог статистичних видань, інформацію про видання, які вийшли з друку, як замовити інформацію в Головному управлінні статистики в Одеській облласті, анкетування, інтернет-конференції та юним громадянам (доступно про статистику для малечі).

Розділ «Доступ до публічної інформації» – інформація про складання, подання та розгляд запитівна публічну іфнормацію в Головному управлінні статистики в Одеській області.

Розділ «ЄДРПОУ» – інформація про Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України та отримання відомостей з ЄДРПОУ.

Розділ «Корисна інформація» – посилання на органи державної влади.

Розділ «Конкурс (вакансії)» – містить інформацію про конкурс на зайняття вакантних посад.

Розділ «Пошук статінформації» – пошук статінформації за запитом.

Розділ «Територіальні органи статистики» – посилання на офіційні вебсайти териоріальних орагнів статистики.